NAŠE OBLÍBENÉ HRAČKY Z BABYKNIHY

Rozhodla jsem se, ze odkaz na video s našimi oblíbenými hračkami z e-shopu babyknihy vložím i sem, protože chápu, že pro mnoho z vás je přehlednější mít video s odkazy takto na jednom místě. 15% slevový kód DARKY15 platí do čtvrteční půlnoci (22. 10. 2020) a to pro českou i slovenskou verzi e-shopu.

View this post on Instagram

Loni jsem vám natočila video s našimi oblíbenými hračkami z e-shopu @babyknihy a protože se vám líbilo, natočila jsem ho zase a opět v něm najdete ty nejoblíbenější hračky našich dětí👫 Nechtěla jsem, aby se hračky z minulého videa opakovaly, ale např. zvukostrom, mozaika a třídící box jsou u nás v kurzu stále a podle mě se do nich vyplatí investovat, protože si s nimi děti vyhrají dlouho. Odkazy na jednotlivé hračky vám dám do stories, ať je nemusíte složitě hledat😉 Pokud ve výběru hraček k Vánocům tápete, tak já se snažím držet toho, aby hračky: 🎄 odpovídaly věku – pokud bude hračka pro dítě příliš snadná, nebude ho bavit, pokud bude příliš obtížná, bude demotivované 🎄 byly z kvalitních materiálů – ne že bychom doma neměli i nějaký ten plast, ale faktem je, že dřevěné hračky toho vydrží víc a jsou krásné 🎄 byly smysluplné – aby děti rozvíjely v různých oblastech (ale i u nás najdete hračky pro radost bez většího smysli😄) 🎄 nebyly na podobném principu jako jiné, které už máme doma (je zbytečné mít doma např. dvě hračky na principu zatloukání, stačí jedna) 🎁Už máte dárky pro děti vybrané? Já bych letos chtěla mít do konce listopadu vše nakoupeno, tak doufám, že se mi to podaří. Samík už má celkem jasno o tom, co by chtěl, tak jsem ráda, že aspoň u Sárinky můžu vybírat ještě trošku podle sebe😄 Kromě toho, že pro vás mám slevový kód, tak mám ještě jednu skvělou zprávu a to, že svoje @babyknihy.cz už máme i my Češi🎉 15% slevový kód DARKY15 platí jak pro českou, tak slovenskou verzi e-shopu a je platný ode dneška do čtvrteční půlnoci (22. 10. 2020). #vanoce #darkyprodeti #vanocnidarky #tipynadarky #tipynadarkyprodeti #hracky #vzdelavacihracky #smysluplnehracky #spoluprace

A post shared by SchoolOfMyLife (@schoolofmylife) on

Naši letošní oblíbenci.

Při kliknutí na jednotlivé názvy se vám otevře nové okno na babyknihy.cz: zvukové knihy, kosmetický stolek, ovocný sad, černý Petr, jemné voskovky, křídy na cesty, tvořivá třpytivá sada, magnetické sudoku, včelí úly, skládačka čísla, puzzle tvary zvířátka, tekuté křídy, kostky jenga, karty abeceda, mini projektor.

Při kliknutí na jednotlivé názvy se vám otevře nové okno na babyknihy.sk: zvukové knihy, kosmetický stolek, ovocný sad, černý Petr, jemné voskovky, křídy na cesty, tvořivá třpytivá sada, magnetické sudoku, včelí úly, skládačka čísla, puzzle tvary zvířátka, tekuté křídy, kostky jenga, karty abeceda, mini projektor.

Tady přidávám ještě odkaz na video s našimi loňskými oblíbenci.

Naši lonští oblíbenci.

Z tohoto videa si děti stále hodně hrají s těmito hračkami:
CZ: zvukostrom, mozaika, třídící box SK: zvukostrom, mozaika, třídící box

4 komentáře u “NAŠE OBLÍBENÉ HRAČKY Z BABYKNIHY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.