FUNPARK PANDA – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Často mi chodí dotazy, kam vyrazit s dětmi v Českých Budějovicích – většinou se mě ptají ti z vás, kteří tudy projíždějí za dovolenou na Lipno nebo do dalších destinací a já téměř vždy doporučuji Pandu. Budějovice celkově mají celkem hodně herniček, ale tahle je jedna z největších, takže pokud je upršený den a vy nevíte, kam s dětmi vyrazit, doporučuji právě toto zábavní centrum.

My jsme v Pandě byli poprvé, když Samíkovi ještě nebyl ani rok a my jsme sem byli pozvaní na oslavu narozenin (i ty se tady totiž dají uspořádat). Už tehdy si tam pohrál, protože tu mají i koutek pro nejmenší, který je oddělen od ostatních atrakcí a je určen pro děti do 3 let. Najdete v něm prolézací housenku, velké lego, domeček nebo třeba zvířátkový kolotoč. Mně se líbí, že můžete sedět v těsné blízkosti tohoto koutku a mít tak děti pod dohledem.

Tady pár fotek z koutku pro nejmenší.
Zvířátkový minikolotoč.
Není nad stavění komínů.

Řekla bych, že tak od 2 let (u našich dětí od roka a půl) jsou ale mnohem zábavnější atrakce, které se nachází za branou tohoto mini koutku: nafukovací skákací hrad a skluzavky, balónkové bazénky, odrážedla/tříkolky/koloběžky (můžete tak zjistit, co se vašemu dítěti líbí a podle toho koupit), nafukovací překážková dráha, polézací věž a hrad, fotbalová branka, trampolíny a mnoho dalšího. V tomto zábavním centru se zkrátka vyblbnou nejen děti, ale i tatínci.

Tady se s oblibou kloužu i já.
Myslím, že výraz mluví za vše.
Překážková dráha je skvělou zkouškou fyzické zdatnosti.
Trampolín je v Pandě víc vedle sebe, takže se na sebe mohou děti při skákání dívat.
Křeček v kolečku:)
A klouz rovnou do míčkového bazénku.
Pokud chcete děti vždycky snáz a rychle najít, oblečte jim nějaké výrazné barvy.
Zábava i pro tatínky.

Já osobně si sem chodím odpočinout, protože tu děti můžu vypustit a dát si v klidu kávu nebo i něco k snědku. Přes týden tu mají denní menu, takže sem ráda chodím dopoledne a zůstáváme na oběd – výběr je opravdu pestrý a najdete tu I klasickou českou kuchyni, což je příjemná změna oproti hernám, kde nabízejí jen hranolky a pizzu.

Odrážedla pro velké.
I malé závodníky.

Pokud bych měla zmínit další pozitiva tohoto dětského centra, pak by to byla určitě čistota (nezapomeňte pro sebe i děti ponožky) a to, že veškeré atrakce jsou zaměřené na zdokonalování pohybových dovedností dětí (nejsou tu žádné počítače, automaty apod.). Jako maminka dvou dětí navíc oceňuji to, že se tu zabaví obě naše zlatíčka (4 a 2 roky), což bývá problém u herniček menšího typu, ve kterých se zabaví pouze batolata a větší děti už ne. Sem se nemusíte bát jít i s větším školákem.

Štěstí.
Dvojité.

Postupně bych sem ráda vložila naše oblíbená dětská centra nejen v Českých Budějovicích, ale také v Praze a na západě Čech, kde se často pohybujeme.

Krásný den.

L.

7 komentářů u “FUNPARK PANDA – ČESKÉ BUDĚJOVICE

  1. займы 2020 года онлайн https://eazy2buy.ru/?page_id=29 оформить онлайн на банковскую карту сбербанка деньги на карту круглосуточно малоизвестные облигации займа 1982 года продать новый без процентов

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.